Košík 0x

0,00 €

Športová taška SP85FK (72L) SP85FK

SP85FK
KJUST
52,50 €
63,00 €
Na predajni 5 ks
21.09.2021
- +
Športová taška do auta aj na bežné použitie. Rozmery d x v x š: 51x47x31 cm Hmotnosť 2 kg.

PREČO KÚPIŤ CESTOVNÉ TAŠKY DO AUTA?

Nech idete autom kdekoľvek, ponúkame vám mimoriadne praktické riešenie, ktoré vám pomôže vyhnúť sa mnohým problémom. Pri navrhovaní štruktúry súprav tašiek sme sa postarali o optimálne využitie batožinového priestoru, aby ste do kufra auta mohli zabaliť až o 30% viac vecí ako teraz pri balení do tradičných tašiek. Naše automobilové tašky sú šité na mieru tak, aby dokonale zapadli do kufra. Ponúkame súpravu špeciálne pripravenú pre Váš model automobilu. Bolo vám niekedy ponúknuté také presné riešenie väčšiny vašich problémov s prípravou na cesty?

https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/kjust_sportova_taska.png  Športové tašky – navrhnuté podľa futbalových tašiek. Ich charakteristickým znakom je extra vrecko oddelené od hlavnej časti tašky. Je navrhnuté tak, aby bol ľahký a rýchly prístup k veciam počas cesty (tj. Toaletná taška, topánky) alebo k veciam, ktoré chceme oddeliť od ostatných, tj. Uterák, športové oblečenie po tréningu atď. Tradičné cestovné tašky sú minulosť. Je najvyšší čas vymeniť ich za automobilové tašky.


https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/banner-elegant-packaging.png

POHODLNÉ A ĽAHKÉ BALENIE
Do kufra sa určite bude hodiť všetko, na čo sú určené vyhradené automobilové tašky. Zbalíte si až o 30% viac vecí a samotné zabalenie vám bude trvať len chvíľu. Ponúkajú tradičné tašky rovnaké pohodlie?

https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/zbalite_o_30_percent_viac.jpg

BEZPEČNOSŤ NA CESTE
Špeciálne automobilové tašky usporiadané v súprave sa počas cestovania nebudú pohybovať, čo je mimoriadne dôležité pri núdzových manévroch. Takáto sada tašiek do auta predstavuje míľnik v príprave na bezpečné cesty.
https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/banner-dedicated-set.jpg

NA DOVOLENKU AJ NA KAŽDODENNÉ POUŽÍVANIE
Špeciálne tašky, ktoré ponúkame, sa neobmedzujú iba na použitie do automobilu. Každú tašku je možné použiť ako samostatný kus batožiny. Naše cestovné tašky môžete použiť ako kabinovú batožinu. Tašky sú vybavené gumovými kolieskami a zaťahovacou rukoväťou, zatiaľ čo športové tašky sú vybavené zvlášť samostatným vreckom na veci, ktoré si vyžadujú oddelenie od ostatnej batožiny.

https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/sportove_tasky.jpg

POHODLNÉ SKLADOVANIE
Cestovné tašky do auta, ktoré sú v ponuke, sú praktické z hľadiska skladovania doma alebo v garáži atď. V situáciách, keď sa práve nepoužívajú. Ich jedinečná konštrukcia umožňuje ich skladanie takmer do roviny. Kabínová batožina a tradičné cestovné tašky nie sú vždy také pohodlné, však?
https://www.autorelax.sk/files/upload/obrazky k clankom/setrite_miestom.jpg

NAJVYŠŠIA KVALITA VÝROBY A POUŽITÝCH MATERIÁLOV
Vďaka použitému materiálu Cordura sú autotašky odolné proti vlhkosti i nízkym / vysokým teplotám (od -50 ° C do + 80 ° C). To znamená, že naše tašky sú spoľahlivé aj vo veľmi náročných poveternostných podmienkach. Tašky sa ľahko udržujú. Keď sa zašpinia, stačí ich utrieť vlhkou handričkou. Cestovné tašky sú vyrobené z polyamidu (1680D) so špeciálnou polyuretánovou vrstvou. Použitý materiál je vysoko odolný proti opotrebeniu. Naše autotašky majú ešte jednu výhodu, ktorá prekonáva ostatné cestovné tašky - sú extrémne ľahké. Vďaka tomu pri prenášaní našich tašiek v podstate zdvíhate len váhu vecí, ktoré zabalíte.

Máte otázku ohľadom produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na 02/44251924

2021    autorelax.sk - licencovaný predajca autodielov