Košík 0x

0,00 €

Doprava

Prepravné podmienky pre Slovenskú republiku:Cena za prepravné a balné zásielky poslanej kuriérom DPD, SPS, GEIS alebo TOPTRANS
Výber kuriéra závisí od veľkosti zásielky.
Kuriérskou službou posielame tovar na adresu len v Slovenskej republike uvedenú objednávateľom s doručením + 1 pracovný deň. Uzávierka objednávok je o 12:00, objednávky prijaté po 12:00 budú vybavené nasledujúci pracovný deň. Kuriér doručí zásielku k prvým uzamykateľným dverám. 


Cena poštovného a balného je 5 € s DPH, okrem tovarov so špeciálnou cenou prepravy a s hodnotou objednávky do 100 € s DPH.

Pri objednávke v hodnote nad 100 €  s DPH je poštovné a balné zdarma, okrem tovarov so špeciálnou cenou preravy (strešné boxy, veľké nosiče bicyklov na ťažné zariadenie ...). Cenu dopravy zistíte pri vytváraní objednávky v kroku doprava.

Cena pri prevzatí tovaru v predajni - osobný odber je za 0 €.

Upozornenie!
Pri preberaní tovaru si skontrolujte počet kusov balíkov (je uvedený na štítku nalepenom na balíku napr. 1/5, 10/10, 1/1 {číslo balíka/počet balíkov}) a stav balenia. Pokiaľ je obal balenia poškodený žiadajte od kuriéra spísanie zápisu o škode a obal si odfoťe alebo zásielku neprevezmite a oznémte túto skutočnosť predávajúcemu. Zásielku ODPORÚČAME rozbaliť pred kuriérom a preveriť nepoškodenosť tovaru. Ako náhle zistíte, že tovar ktorý Vám bol doručený, je poškodený, požiadajte kuriéra o spísanie škodového protokolu. Pokiaľ zásielku neskontrolujtete bezprostredne po doručení, urobte tak najneskôr do 24 hodín od prevzatia zásielky. V prípade zistenia poškodenia tovaru nám oznámte túto skutočnosť.

NEZABÚDAJTE, že svojim podpisom na prepravnom liste súhlasíte, že ste tovar prevzali kompletný a nepoškodený. Na možnú reklamáciu máte 24 hodín od prevzatia zásielky a podpísania prepravného listu !

Žiadame Vás o kompletné prekontrolovanie obsahu doručenej zásielky do 24 hodín od jej prijatia.

2024    autorelax.sk