Košík 0x

0,00 €

Green Valley Exporer 3 160664-3

Výpredaj
Green Valley Exporer 3
160664-3
GREEN VALLEY
ks
315,83 €
379,00 €
Na predajni 2 ks
zajtra
- +

Green Valley Explorer 3 nosič bicyklov na ťažné zariadenie pre 3 bicykle (možnosť rozšírenia o detský bicykel max. 12 kg). Nosič je 2 x uzamykateľný, sklopný s naloženými bicyklami. Montáž pomocou rýchloupínacieho mechanizmu uzamykateľnou pákou. Max. zaťaženie 60 kg, jednotlivý bicykel max. 30 kg. vhodný aj pre e-bike. Každý bicykel je upnutý samostatným držiakom rámu bicykla so zámkom. Vhodný pre kruhové rámy rámy 22 - 80 mm, oválne rámy 80 x 100 mm. Homologované svetlá 13-pin elektrická prípojka. Kolesá bicyklov sú prichytené prackou s račňou. Nosič nie je skladací.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie Green Valley Explorer 3. Vyrobené z hliníka a ocele a navrhnuté tak, aby spĺňal najvyššie bezpečnostné štandardy. Taliansky výrobca Green Valley vyrába nosič výlučne z Talianskych komponentov vo svojej továrni, čím je zaručená vysoká kvalita materiálov a spracovania o čom svedčia homologácie TUV a CITY CRASH test.

TUV logocity

Nosič Green Valley Explorer 3 je vybavený unikátnym 2- polohovým sklápacím mechanizmom, aby sa dal použiť aj pre vozidlá VAN s dlhými 5-tymi dverami.

Nosič je extrémne pevný určený najmä pre väčšie a ťažšie bicykle MTB aj e-bike. Nosič nie je skladateľný.


Štandardným vybavením nosiča Explorer je dvojitým uzamykací systém pre ochranu proti krádeži, nosič o ťažné zariadenie a bicykle k nosiču. Kľúče sú zjednotené od celého nosiča, od násady k ťažnému zariadeniu aj uzamykateľné ružice na držiakoch rámov bicyklov.

Nosič sa veľmi jednoducho montuje pomocou rýchloupínacieho mechanizmu s pákou. Položíte nosič na ťažné zariadenie a zatlačíte páku. Jemné prispôsobenie sily upnutia sa nastavuje otočením valcovej skrutky pod pákou.Veľkou výhodou pri montáži bicyklov na nosič sú odnímateľné držiaky rámov bicyklov s uzamykateľnými ružicami. Postavíte bicykel kolesami do oporných žľabov a upevníte rám bicykla. Upevnenie bicykla trvá len moment. Držiak potiahnete čím sa otvorí oko ktoré umiestnite na trubku nosiča bicyklov na ťažné Explorer v požadovanom mieste a čeľuste chápadla pripnete na rám bicykla. Držiak rámu bicykla zvládne trubky bicykla kruhového prierezu 22 – 80 mm a oválneho prierezu max. 80 x 100 mm.


Potom už len nastavíte posuvné oporné žľaby kolies podľa veľkosti vášho bicykla, prevlečiete nylonové pracky okolo kolesa a račňovým mechanizmom bezpečne dotiahnete kolesá. Nosník oporných žľabov sú hliníkové nie plastové čo zvyšuje robustnosť konštrukcie nosiča. Posuvné opierky kolesa umožňujú presné a pevné nastavenie podľa jednotlivých veľkostí bicykla čo prispieva k maximálnej bezpečnosti nosiča. Max. rázvor kolies bicykla je 1250 mm.


Nosič je možné rozšíriť o ďalší bicykel dokúpením rozširovacieho adaptéra ale len o bicykel s hmotnosťou do 10 kg, čo však plne postačuje na detské bicykle.


Tento nosič bicyklov je vhodný pre širokú škálu bicyklov vrátane E-BIKE (MAX 2 e-bike). Maximálne zaťaženie nosiča je 60 kg, jednotlivý bicykel max. 30 kg. Elektrická prípojka je 13 pinová, redukciu na 7 pin je potrebné dokúpiť. Maximálna rýchlosť s namontovaným nosičom je limitovaná na 130 km/h.

MONTÁŽNE VIDEO

TECHNICKÉ ÚDAJE

PARAMETRE  
Označenie výrobku Explorer 3 
Odnímateľné držiaky rámov bicykla Ano
Farba Čierna
Max. počet bicyklov 3 (4 - detský bicykel)
Max. počet e-bike
Rozširovací adaptér pre ďalší bicykel Dokupuje sa 
Uchytenie kolesa bicykla Pracka s račňou 
Max. hmotnosť jedného bicykla  30 kg
Max. nosnosť 60 kg
Hmotnosť 19 kg
Celkové rozmery 126 x 79 x 75 cm
Skladateľný nosič Nie
Rozmery v zloženom stave  - 
Elektrická prípojka 13-pin/ redukcia 13-7 sa dokupuje
Rýchoupínanie pákovým uzáverom Ano
Sklápanie nosiča s bicyklami Ano - 2 polohy
Vhodný pre kruhové rámy bicykla (mm) 22 - 80 mm
Vhodný pre oválne rámy bicykla (mm) Max. 80 x 100 mm
Veľkosť kolies bicykla 24" - 29 "
Max. šírka pneumatiky bicykla 2,6 "
Max. rázvor kolies bicykla 1250 mm
Rozostup medzi bicyklami 19 cm
Uzamknutie nosiča k ťažnému zariadeniu Ano
Uzamknutie bicykla k nosiču Ano
Rozmery balenia 80 x 63 x 27 cm
Homologácia TUV 75303:2019 City Crash
Máte otázku ohľadom produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na 02/44251924

2024    autorelax.sk