Košík 0x

0,00 €

CTEK nabíjačka M200 12V, 15A M200

Doprava zdarma
CTEK nabíjačka M200 12V, 15A
M200
ks
149,17 €
179,00 €
Skladom u dodávateľa
Dodanie do 7 dní
- +

Automatický, vodeodolný 12V nabíjač ideálny pre použitie na lodiach a v karavanoch. Je vhodný pre nabíjanie a udržiavanie olovených batérií všetkých druhov vrátane AGM a gélových.

Osmifázový nabíjací profil spolu s vyhladením nabíjacieho prúdu zaisťujú maximálne využitie potenciálu batérií. Jeho robustné, 4m dlhý pripojovací kábel je navyše zakončený aj teplotným čidlom , vďaka ktorému dokáže M 200 efektívne regulovať parametre nabíjania.

K ďalšej výbave patrí režimy "RECOND" pre regenerovanie hlboko vybitých akumulátorov a "NIGHT" ktorý zabezpečí na dobu 8 hodín úplne tichá prevádzka . M 200 môže zostať ľubovoľne dlho pripojený, pričom batéria udržuje v najlepšej možnej kondícii. Stačí tlačidlom zvoliť požadovaný režim. O všetko ostatné potom bude inteligentne a nadmieru bezpečne postarané.

§  Vhodný pre nabíjanie 12V batérií kapacít: 28-300Ah

§  Vhodný pre udržiavanie 12V batérií kapacít: 28-500Ah

§  Maximálny nabíjací prúd: 15A

Izolácia (stupeň ochrany krytu nabíjača): IP44 (prachotesný a odolný striekajúcej vode) Záruka: 5rokov TECHNICKÉ ÚDAJE: Hmotnosť: 1,4 kg Maximálna kapacita batérie (nabíjanie): 300 Ah Maximálna kapacita batérie (údržba): 500 Ah Minimálna kapacita batérie (nabíjanie): 28 Ah Min. napätie akumulátora: 3V Nabíjací prúd: max. 15A Odber prúdu zo siete: 1,8A ef. (Pri plnom nabíjacom prúde) Napätie: 12 V Odolnosť: vonkajšie použitie, IP 44 Teplotné prostredia: -20 ° C až + 50 ° C, pri zvyšovaní okolitej teploty sa automaticky znižuje výstupný výkon Rozmery (d × š × v) mm: 235 × 130 × 65 Vybíjanie spätným prúdom (Ah / mesiac): menej ako 2 * Zvlnenie prúdu: 4% ** *) Spätný prúd je prúd, ktorý preteká pripojenou nabíjačkou, keď je odpojená od napájania. Nabíjačky CTEK majú veľmi nízky spätný prúd. **) Kvalita nabíjacieho napätia a prúdu je veľmi dôležitá. Vysoké zvlnenie prúdu zahrieva akumulátora a urýchľuje starnutie kladnej elektródy. Veľké zvlnenie napätia môže poškodiť iné zariadenia pripojené k akumulátoru. Nabíjačky CTEK dodávajú napätie a prúd vysokej kvality, s nízkym zvlnením. Hlavné prednosti spoločné všetkým nabíječům CTEK BEZPEČNOSŤ Neohrozujú užívateľa, citlivú elektroniku vozidla ani batériu Sú vybavené ochranou proti iskreniu, prepólovaniu a skratu Nepodporujú vývoj traskavých plynov Schválené pre vonkajšie použitie JEDNODUCHOSŤ Jednoduchá obsluha a pripojenie k batérii s využitím dodávaného príslušenstva Zreteľná a jasná kontrola priebehu nabíjania užívateľom Jednoduchá voľba nabíjacieho modu FLEXIBILITA A ÚŽITKOVÁ HODNOTA Vhodné pre všetky typy olovených akumulátorov vyhladením nabíjacieho prúdu a dômyselným nabíjacím profilom predlžujú životnosť akumulátorov Dokážu oživiť hlboko vybité, čiastočne sulfatovaný akumulátory Nabíja aj pri poklese napätia v sieti až do 170V

Máte otázku ohľadom produktov? Napíšte nám cez formulár alebo volajte na 02/44251924

2020    autorelax.sk - licencovaný predajca autodielov