Košík 0x

0,00 €

Cestovné tašky do auta

Blog > Cestovné tašky do auta

07.12.2020

Cestovné tašky do auta

Automobilové tašky sa stali nevyhnutnosťou pre mnoho ľudí v Európe, pretože v roku 2015 debutovali na európskom trhu vďaka európskej spoločnosti KJUST. Koncept tašiek kompatibilných s batožinovým priestorom je založený na dvoch základných potrebách: maximalizovať kapacitu batožinového priestoru a rýchlo zabaliť a vybaliť.

Máte malé auto

Či už to bude Audi A1 alebo BMW I3, teda modely z kategórie agilných mestských všadeprítomných rýchlikov, s ktorými radi jazdíme do práce alebo na menšie nákupy, niekedy sa stane, že sa rozhodneme ísť na víkend do hôr alebo s nimi navštíviť našich rodičov. Ich pôvod je potom bariérou, najmä keď ideme s dieťaťom, ktoré pre zmenu zvyčajne potrebuje viac oblečenia, a keď ideme v zime s bundami, svetrami, lyžiarskym vybavením atď.
Autotašky znamenajú, že do kufra sa zmestí až o 30% viac vecí a tento rozdiel je pri malom aute zreteľne cítiť. Víkendové výlety sa navyše vyznačujú tým, že sa nám počíta každá štvrťhodina. Keď odchádzame v piatok po práci, keď sa rýchlo zbalíme, väčšinou skončíme s niekoľkými batožinami, z ktorých časť končí na zadných sedadlách. A môže to byť aj inak. Všetko sa dá zvládnuť za krátky čas, vložiť do tašiek a do auta s istotou, že to, čo do nich vložíme, sa perfektne zmestí aj do kufra auta.

Máte veľké auto

Ak šoférujete auto ako Mercedes E, Mazda 6 alebo Hyundai Tucson alebo Volvo XC90 a cestujete osamote, tašky do auta budú pre vás iba príjemným doplnkom luxusu. Situácia sa radikálne zmení, keď cestujete s rodinou. Veľký kufor znamená veľa rôznych batožinových predmetov a desiatky možných kombinácií ich usporiadania. V čase, keď batožinový priestor zbalíte, najmenšie deti už môžu vykazovať známky nedočkavosti a požadovaný výlet začína stresom.
Medzitým je aj najväčší batožinový priestor naplnený autotaškami za menej ako minútu. Navyše vďaka tomu, že tašky do seba pevne zapadajú a do kufra sa vám pod kryt batožinového priestoru, alebo roletu zmestí všetko, čo si potrebujete vziať so sebou, vyhnete sa riziku nebezpečného pohybu batožiny pri náhlych manévroch. Vďaka tomu zvýšite bezpečnosť svojej rodiny.

Máte športové auto

Málokto na Slovensku jazdí na modeli Porsche 911, ale vieme, že práve pre tento model si kupuje majiteľ autotašky častejšie ako iný. Dôvod je jednoduchý. Špeciálne tašky umožňujú sústrediť sa iba na vedenie vozidla. Vďaka vhodným taškám si balenie alebo rozbalenie vecí vyžaduje minimálnu pozornosť. Navyše si vždy môžete vziať so sebou niečo navyše, pretože vďaka plnému využitiu priestoru kufra do neho bezpečne niečo zmestíme.

Máte plný pracovný kalendár

Autotašky budú perfektne zapadať do života freelancerov a podnikateľov s presne naplánovaným dňom a ktorí často cestujú za prácou do iných miest, spia v hoteloch a neradi strácajú čas.
Dôležitou výhodou pre nich je, že pri domácom balení si môžu byť istí, že po prevzatí tašiek do auta ich za necelú minútu zmestia do kufra a sú okamžite pripravené na cestu. Podobne ako pri rozbaľovaní - veľké tašky majú kolieska, sú navzájom spojené a ľahko sa prepravujú. Široké a silné remene navyše uľahčujú prenášanie. Vďaka odolnému materiálu vyzerajú tašky reprezentatívne aj napriek častému používaniu. Menšie tašky vďaka tomu, že sú vodotesné, je možné vziať so sebou na hotelové kúpalisko.

Máte už toho dosť, že vaša batožina zaberá veľa miesta v skrini

Automobilové tašky sa vďaka skutočnosti, že sú štruktúrované podľa športových tašiek, dajú ľahko zložiť a ich súprava zaberá menej miesta ako jedna veľká vybalená taška. Túto výhodu ocenia najmä ľudia, ktorí cestujú s väčšou batožinou príležitostne, počas dovolenky a dovolenky. Medzi týmito príležitosťami si tašky ľahko nájdu miesto v dome.

Sada autotašiek je vhodná ako praktický a hodnotný dar

Pri príležitosti sviatkov a svadieb sa ako darček dychtivo vyberá zladená sada tašiek, ako praktické riešenie, ktoré bude užitočné pre každého, a zároveň prémiový produkt.
Predtým stojí za to starostlivo skontrolovať model automobilu, ktorý používajú príjemcovia. Tvar batožinového priestoru sa môže u jednotlivých modelov líšiť a každá sada tašiek je prispôsobená konkrétnemu batožinovému priestoru. 
Majiteľa automobilových tašiek Kjust spoznáte podľa toho, že odchádza v plánovanom čase a na zadných sedadlách nepreváža batožinu.

Určite bude namiesto dlhého opisu výhod jednoduchšie uviesť ich všetky v bodoch:

Výhody presných súprav automobilových tašiek:

• individuálne prispôsobené každému modelu automobilu;
• asymetrická štruktúra tašky umožňuje jej posunutie čo najviac k operadlu zadného sedadla (medzi operadlom a podlahou batožinového priestoru nie je žiadny priestor);
• relatívne ľahké (1 - 4 kg, v závislosti od veľkosti a typu tašky - tie s kolieskami sú najťažšie);
• dvojité dno v taškách umožňuje ľahký prístup k predmetom, ktoré chceme mať počas cesty po ruke alebo ak chceme oddeliť niektoré veci od ostatných (napr. Topánky, mokrý uterák, kozmetika atď.);
• môžu nahradiť letové kufre (tiež kufre a palubné kufre) - sú vybavené gumovými kolieskami a teleskopickou výsuvnou rukoväťou; tkanina, z ktorej sú vyrobené, je odolná proti oderu - to je dôležitá vlastnosť z dôvodu čoraz prísnejších predpisov mnohých leteckých spoločností týkajúcich sa rozmerov a hmotnosti batožiny (odbavenej a v kabíne);
• sú skladacie, dajú sa zložiť na plocho, čo šetrí miesto a uľahčuje ich skladovanie; v niektorých setoch je možné menšie športové tašky zložiť a vložiť do jednej cestovnej tašky;
• ďalšie vrecká na doklady alebo malé predmety;
• ďalšie rukoväte umožňujúce ich zdvíhanie dvoma ľuďmi;
• ľahko sa udržuje v čistote. Aby materiál získal späť sviežosť, stačí otrieť špinavé miesta vlhkou handričkou;
• jedna z tašiek v súprave má vystuženú priehradku na notebook a ďalší popruh na rameno;
• 3-ročná záruka.

2021    autorelax.sk - licencovaný predajca autodielov